Jiná perspektiva v nejrůznějších oblastech Chrudimského dění

O nás

Internetový magazín PERSPEKTIVNÍ CHRUDIMSKO slouží jako platforma pro individuální nezávislé autory z Chrudimi a okolí, jež mají zájem o publikaci jejich pohledu na věc – jejich perspektivy v nejrůznějších oblastech Chrudimského dění či historie.

Naše redakce si neklade meze ve věcech formálních a tak nám k publikaci jednotlivých článků mohou posloužit texty faktické, dokumentární, satirické, ale i například poezie či próza, ilustrace, fotografie, audiozáznamy či videozáznamy.

Jedním z podstatných kritérií pro publikaci příspěvků je transparentnost autora a jeho informativní či jinak společnost obohacující úmysl. Pište, svěřujte se, nadávejte, chvalte. Buďte s námi, my jsme tu s Vámi a pro Vás. Těšíme se na Vaše články, Vaše názory – Vaši perspektivu. Pište na e-mail:  redakce@perspektivnichrudimsko.cz

Marek Točoň

Marek Točoň

Redaktor
Bydliště: Chrudim

Perspektivní Chrudimsko je web zabývající se děním v městě Chrudim. Pokud jste na svá mobilní zařízení či fotoaparáty zachytili okamžiky z nejrůznějších akcí, ať kulturních či sportovních, nebo patříte mezi lidi, které zajímá co se děje v jejich okolí, a rádi se podělíte s veřejností o některé své postřehy či poznatky, kontaktujte mě na e-mailove adrese.

KONTAKTNÍ EMAIL: toca273@gmail.com


foto-risa-big

Richard Herbst

Redaktor
Bydliště: Chrudim

V roce 1973 ukončil studium na SPŠ keramické v Bechyni. Věnuje se výtvarnému zpracování materiálu- volná a užitková tvorba. Učí na Základní umělecké škole v Chrudimi-výtvarný obor keramika. Je předsedou občanského sdružení MaChr za Chrudim malebnou.

„Proto jsem vykopal studnu,aby se i druzí mohli napít.“   
volně podle E. T. Setona

KONTAKTNÍ EMAIL: richard@perspektivnichrudimsko.cz


Dagmar Novotná, Mgr.

Dagmar Novotná, Mgr.

Redaktorka
Bydliště: Chrudim

Vystudovala speciální pedagogiku a svému oboru zůstala věrná, pracuje jako učitelka v odborném učilišti. Mimo to má za sebou absolutorium Hradecké fotografické konzervatoře a nabytých znalostí využívá i při dokumentaci akcí spolku MaChr za Chrudim malebnou, jehož je členkou.

"Život je jako jazzová trubka, když do ní nefoukáš, nic z ní nevyjde"
L. Armstrong

KONTAKTNÍ EMAIL: videozaznamydn@centrum.cz